Redakcja

Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:

ul. Puławska 228/22
02-670 Warszawa
redakcja@

Mariusz Pawłowski
Redaktor Naczelny

Cześć! Jestem Mariusz, entuzjastą literatury. Piszę z sercem i wyobraźnią, tworząc barwne opowieści. Interesuję się różnorodnymi tematami, od podróży po psychologię. Pragnę dzielić się z Wami moimi przemyśleniami i wiedzą, która może Was zainspirować. Razem odkryjemy piękno słowa pisanego!

Jagoda Wójcik
Redaktor

Witam! Jestem Jagoda, odkrywczynią literatury. Piszę z sercem i wyobraźnią, przekształcając myśli w opowieści. Interesuję się wieloma dziedzinami, od kultury po psychologię. Pragnę dzielić się z Wami swoimi pasjami i inspiracjami, które mnie fascynują. Razem stworzymy kreatywną przestrzeń literacką!

Maja Pawlik
Redaktor

Hej! Jestem Maja, pasjonatką słowa pisanego. Pisanie to dla mnie jak oddychanie – naturalne i ekscytujące. Lubię zgłębiać różnorodne tematy, od sztuki po zdrowy styl życia. Pragnę przekazywać Wam swoje doświadczenia i wiedzę, która mnie inspiruje. Dzięki słowom, otwieram dla Was nowe perspektywy i zapraszam do literackiej podróży!

Piotr Moniak
Redaktor

Cześć! Jestem Piotr, miłośnikiem słowa pisanego. Piszę z pasją i zaangażowaniem, stawiając na klarowność i głębię myśli. Interesuję się różnorodnymi tematami, od biznesu po podróże. Pragnę dzielić się z Wami swoją wiedzą i perspektywami, które mogą Was zainspirować. Razem odkryjemy magię literatury!